Hairstyle Makeover

iOS için Erkek ve Bayan Saç Stili ve Rengi Değiştirme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 27.2 MB
  • Sürüm 2.7
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Appdicted LLC

Hairstyle Makeover indir. Eğlence kategorisindeki bu uygulama iPhone içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Saç stilinizi ya da rengini değiştirmeyi mi düşünüyorsunuz? Hairstyle Makeover uygulamasını kullanmadan sakın bu işi gerçekleştirmeyin. Aksi takdirde yaptığınız model size yakışmayabilir ve mutsuz olabilirsiniz.

iOS işletim sistemine sahip olan tüm iPhone ve iPad cihazlarınıza sadece indir butonuna basarak çok kolay şekilde yükleyebileceğiniz Hairstyle Makeover uygulamasının son derece zengin yapıdaki menüsünde birbirinden güzel ve yılın son modasına sahip olan bay ve bayan saç, sakal ve bıyık modelleri bulunuyor. Bu modelleri kendinize uygulamak için cihazınızın kamerası ile yüzünüzün net olarak göründüğü bir resminizi çekerek uygulamayı açacak ve istediğiniz bir modeli seçerek kendinize uygulayacaksınız.

Bu resmi cihazınıza kayıt edebilir, Facebook, Twitter, Instagram sosyal paylaşım sitelerinde bulunan hesaplarınız üzerinden paylaşarak arkadaşlarınızın da fikirlerini alabilir ya da direkt mesaj ya da e-mail yolu ile istediğiniz kişiye gönderebilirsiniz. Çok severek kullanacağınız Hairstyle Makeover uygulamasını iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Hairstyle Makeover indir